Koroona positiivse diagnoosi on andnud lasteaia tervishoiutöötaja, lasteaia direktor ja veel neli töötajat. Hetkel oleme kaardistanud lähikontaktsed. Isolatsiooni jäävad vaktsineerimata töötajad ja kokkupuutel olnud vaktsineeritud töötajatel on palutud minna koju ning esmaspäevani oma tervist jälgida (neil on riik võtnud ära isolatsioonikohustuse). Kokku on hetkel nakatunud erinevatest nakkusallikatest kuus töötajat ja isolatsioonis 10 inimest.

Kuna majas on töötajaid vähe ja isolatsioonis on  kokad mõlemast majast, siis püüame toidu osa katta oma lasteaia töötajatega, kellel on vastav ettevalmistus varasemast. Lapsed kummaski majas söömata ei jää. vajadusel korraldame toidu transpordi.

Täna palusime koju minna Päikesepai rühmal, kellega kontaktid on olnud kõige tihedamad. Palun jälgida ka laste tervist. Kergisolatsioonis on Päikesepai, Tähepai ja Vikerkaarepai rühmade lapsed.

Palume järgmiseks nädalaks jätta koju kõik lapsed, kelle vanematel selleks võimalus on. Püüame hetke nakatumisahela katkestada.

Järgmisel vaheajanädalal on avatud Tallinna tn 49 majas kaks valverühma ja Kastani tn 6 majas jäävad avatuke Päikesepai (kergisolatsioonis), Vikerkaar ja Tähepai (kergisolatsioonis), valverühm Vihmapais.

Järgmise nädalal ei toimu ujumisi ja teisi lisaõppetegevusi.

Püüame tavapärase rütmi taastada 1.novembrist.

Igasugusesse haigustunnusesse tuleb suhtuda tõsiselt – nii köha, nohu, pea või kõhuvalu, mille korral tuleb koheselt koju jääda.